Майстер-клас на тему: «Олійні культури: особливості технології вирощування».

   Інститутом сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України спільно з Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації  6 лютого 2020 року проведено майстер-клас на тему: «Олійні культури: особливості технології вирощування».

  У майстер-класі взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Миколайович Маслак, співробітники Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України, викладачі Сумського НАУ, наукових установ області, керівники та головні агрономи сільськогосподарських, фермерських господарств області, представники переробних підприємств та комерційних компаній.

 У вступному слові директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак зазначив, що товаровиробниками усіх форм власності у 2019 році вперше за всю історію Сумщини, було зібрано понад 1 млн. тонн олійних культур. За урожайністю соняшника Сумщина посіла 4 місце серед регіонів України, по валовому виробництву сої – 7 місце. Також ним було наголошено, що на сьогодні виробництво олійних культур потребує наукового підходу у зв’язку з розширенням їх площ посіву.

   У своєму виступі провідний науковий співробітник лабораторії селекції та насінництва Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України  Володимир Троценко зупинився на особливостях технології вирощування соняшнику в умовах Сумської області.

На технологічних аспектах та перспективах вирощування конопель посівних та льону олійного у своїй доповіді наголосив старший науковий співробітник відділу рослинництва Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН Віталій Кабанець.

Директор ТОВ «Агрохім-Протект» Олександр Ткаченко проінформував про особливості захисту рослин олійних культур в умовах Сумської області.

  Представники комерційних  компаній із постачання засобів захисту рослин, регуляторів росту, мінеральних добрив та насіння інформували про особливості застосування їх продукції при вирощуванні олійних культур.

  Під час проведення заходу учасники мали можливість прийняти участь у дегустації конопляної олії виробленої Інститутом сільського господарства Північного Сходу НААН України та продукції ТОВ «Крук» – соєвих сирів, котлет, фаршу, олії.DSC02127DSC02138DSC02141DSC02160DSC02167DSC02243DSC02281