Майстер-клас на тему: «Сучасні технології вирощування кукурудзи та сорго».

  30 січня 2019 року Інститутом сільського господарства Північного Сходу НААН України спільно з Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації проведено майстер-клас на тему: «Сучасні технології вирощування кукурудзи та сорго».

   Директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак розповів учасникам заходу про стан і перспективи розвитку виробництва кукурудзи на зерно та зернового сорго в Сумській області. В останні роки спостерігається стабільне нарощування обсягів виробництва кукурудзи на зерно, яка відзначається високим рівнем урожайності, як по області так і на рівні регіонів України.

   Про наукове обґрунтування агроприйомів в технології вирощування кукурудзи проінформував заступник директора з наукової роботи Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України Микола  Собко.

   Результатами наукових досліджень при вирощуванні кукурудзи на зерно та новинами селекції поділилися науковці Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН України, Інституту зернових культур НААН та заступник директора ТОВ НВАК «Степова».

  Наукові співробітники Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України ознайомили присутніх з результатами агроекологічного випробування гібридів кукурудзи в демонстраційному полігоні Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН в 2018 році.

    Представники комерційних компаній з постачання насіння, добрив та засобів захисту рослин інформували про особливості їх застосування при вирощуванні кукурудзи та сорго в агрокліматичних умовах Сумщини.

DSC08920DSC08963DSC08953DSC08975