Моніторинг станом з 11.12 по 18.12.2014 року

Моніторинг станом з 11.12 по 18.12.2014 року

ІНФОРМАЦІЯ

моніторингу стану та перспективи розвитку АПВ Сумської області

з 11.12.2014 по 18.12.2014 року

Метеорологія

Сім днів першої декади грудня закінчилися з підвищенням температури. Середньодобова температура повітря становила мінус 4,1 ˚С, при багаторічній мінус 2,6 ˚С. Опадів за цей період не було,при нормі 14 мм. Максимальна температура повітря піднімалась до 2,0 ˚С (10.12), а на поверхні ґрунту до 3 ˚С (10.12). Мінімальна знижувалась в повітрі до мінус 14 ˚С (04,05.12), а на поверхні ґрунту до мінус 15 ˚С (04.05.12). Мінімальна  відносна вологість знижувалась до 76 %. Вітер переважав східний 5-6 м/с. Середня температура ґрунту на глибині 5 і 40 см становила 2,1 ˚С і плюс 0,3 ˚С. Температурний режим  початку другої декади прогнозується бути близько норми. У цей період спостерігатиметься незначне підвищення температури, хмарність, буде сиро.

Рослинництво

Озимі зернові колосові. За даними Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА та науковців Інституту фізіологічний стан рослин озимої пшениці задовільний. Подальший стан посівів, особливо тих, що не зійшли, слабких та зріджених у вирішальній мірі буде залежати від погодних умов, у першу чергу від кількості опадів та температурного режиму.

У 2014 році озимих культур посіяно на третину більше, ніж у минулому році – 261 тыс. га, у тому числі озимих на зерно – 244,7 тис. га, що на 35% більше, ніж у 2013 році.

За останній тиждень спостерігається відлига. При таких умовах може бути відсутній стан спокою у озимих зернових культур. Позитивні температури без промерзання ґрунту можуть призвести до небажаної витрати захисних речовин із вузлів кущення та зниження зимостійкості рослин.

Проведений лабораторний аналіз дозволив встановити вміст цукрів у вузлах кущення пшениці, а саме мінімальна кількість цукрів при пізніх строках сівби (1.10) у сортів: Подолянка – 20,06%, Ювіляр Миронівський – 21,84%, Розкішна – 19,56%, Ластівка Одеська – 18,88%, а максимальна – при ранніх строках сівби (1.09) у сорту Подолянка – 25,68%, Ювіляр Миронівський – 24,24%, Розкішна – 24,38%, Ластівка Одеська 24,73%, (таблиця 1).

 Таблиця 1

Вміст цукрів у рослин озимих культур у регіоні діяльності

Інституту сільського господарства Північного Сходу, %, 2014  р.

т1

У рослин озимого ячменю сорту Тутанхамон запас цукрів у вузлі кущення ще менший – при строках сівби 20.09 максимальна кількість – 16,02%, а мінімальна при строках сівби 1.10 і становить 15,61%. Запаси цукрів у рослин озимої пшениці та озимого ячменю на час припинення вегетації є недостатніми і значно меншими за біологічну норму.

Ріпак озимий. Нестабільні погодні умови, які склалися  на початку другої декади грудня місяця можуть спричиняти непродуктивні витрати цукрів рослинами озимого ріпаку. Потепління та дощі призвели до знищення на полях снігового покриву. На даний час температура ґрунту на глибині залягання кореневої шийки озимого ріпаку складає мінус 0,5 ºС.

В зв’язку з цим в подальшому з метою отримання достовірної інформації про стан посівів слід використовувати метод визначення їх перезимівлі відрощуванням рослинних проб прискореним методом чи в монолітах.

Овочівництво

Грудень 2014 року характеризується нетиповими погодно-кліматичними умовами даного періоду. Тому слід приділити увагу зберіганню продукції в овочесховищах. Найкраща температура для зберігання моркви – 0 … 10С. При температурі близькій до 0С, біохімічна метаболічна активність сповільнюється в 10 разів.

У буряка столового найкраще зберігаються коренеплоди великі та середніх розмірів. Температура замерзання клітинного соку мінус        1 – 1,2 °С, тому оптимальною є температура зберігання 0 °С. При більш високій температурі буряки швидко в’януть, хворіють або проростають. Оптимальна відносна вологість повітря 90 %, хоч коренеплоди переносять наявність конденсованої вологи. Способи зберігання столових буряків такі самі, як і моркви, однак розміри засік та буртів можна збільшити.

 Відносну вологість повітря в сховищі де зберігається капуста білоголова  підтримують на рівні 90-95%, температуру повітря  +1…+2 °С. За таких умов знижується інтенсивність дихання і випаровування вологи, сповільнюється розвиток грибних і бактеріальних хвороб. Постійний режим температури та вологості повітря потрібно  підтримувати  регулюванням приточно-витяжної вентиляції, а в спеціалізованих сховищах – примусовим вентилюванням сховища. За температури понад 2 °С і недостатній вентиляції сховища головки капусти сильно пошкоджуються хворобами, розтріскуються і проростають вже на початку – в середині зими. Аналогічний режим зберігання і коренеплідних овочевих.

     Заступник директора з наукової роботи

     ІСГ Північного Сходу НААН                                                  М. Г. Собко