25-26 січня 2016 р. Інститут сільського господарства Північного Сходу НААН відвідали  новообрані голови сільських, селищних рад Сумської області, які проходили навчання за  професійною програмою «Місцеве самоврядування», ініційоване Сумською обласною радою.

  Перед присутніми виступив директор Інституту – Кабанець Віктор Михайлович, який ознайомив гостей з історією створення наукової установи, основними напрямками діяльності та досягненнями. Завідувач відділу рослинництва Музика Л.П. запропонував свою допомогу у придбанні якісного насіння овочевих рослин з подальшим наданням консультативної допомоги стосовно особливостей технологій вирощування на присадибних ділянках. Бордун О.М., старший науковий співробітник лабораторії тваринництва зробив повідомлення про особливості відгодівлі племінного молодняку свиней і вніс пропозицію щодо його придбання в ДП ДГ Інституту та подальшої співпраці щодо професійного супроводження вирощування в особистих селянських господарствах.

Надія Іванівна,  голова регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних голів, очільник Садівської сільської ради провела наочне заняття  «З практики роботи сільської ради щодо життєзабезпечення населення регіону. Актуальні питання діяльності сільської ради». Вона поділилася досвідом  про те, як випускається місцева газета, що і як у ній висвітлюється, як  виважено готуються та приймаються рішення  на сесіях сільської ради.

DSC02231 DSC02247 DSC02254 DSC02255 DSC02261