13 липня 2016 року на  базі Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України відбувся районний семінар-нарада Сумського району «День поля-2016».

    В роботі семінару прийняли участь керівники сільськогосподарських підприємств, голови фермерських господарств, представники влади, науковці Інституту, громадські організації, преса.

       Роботу семінару  розпочав голова  Сумської районної державної адміністрації Дорошенко Г.В., який щиро привітав усіх присутніх та подякував організаторам заходу за теплий прийом і  багаторічну, плідну співпрацю.

   Начальник управління агропромислового розвитку Сумської районної державної адміністрації  Пархоменко Г.О.  доповів присутнім про підготовку до проведення збирання ранніх зернових-колосових культур врожаю 2016 року в районі.

        Про наукове забезпечення агропромислового комплексу в регіоні та зокрема Сумському районі у своєму виступі наголосив директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН  Кабанець В.М., заступник директора з наукової роботи Собко М.Г. надав детальну інформацію про стан посівів ранніх зернових і зернобобових культур в області та районі та  рекомендації у проведенні їх збирання в умовах поточного року.

       Учасники заходу з великою зацікавленістю оглянули насінницькі посіви сільськогосподарських культур, відвідали демонстраційно-технологічні полігони Інституту, обмінялися досвідом і висловили щиру вдячність господарям  за гостинність та змістовно проведену нараду.

1 2 4