З 7 по 10 червня 2017 року Інститут сільського господарства Північного  Сходу НААН України приймав участь у ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО –2017», яка проходила в м. Київ на території Національного Комплексу «Експоцентр України».

  У  експозиції Національної аграрної академії наук «Зерно України» було представлено наукові здобутки Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН та основних провідних наукових установ НААН України, а саме: новітні технології вирощування зернових, круп’яних та зернобобових культур, селекція, насінництво, сортовипробування.

  Крім того, Інститут презентував свої досягнення та продукцію в експозиції Сумської області. Сумською експозицією були представлені: аграрна освіта, наукові дослідження в аграрній сфері, галузі рослинництва, тваринництва, птахівництва, садівництва, промисловість та елеваторні потужності області, а також туристичні об’єкти Сумщини. Загалом  взяли участь близько 20 підприємств, що представляли широкий асортимент м’ясної, молочної, насіннєвої продукції, кондитерські, лікеро-горілчані та хлібобулочні вироби.

  Директор Інституту Віктор Кабанець ознайомив із експозиціями Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та заступника Голови Сумської облдержадміністрації Миколу Подопригору , котрі взяли участь у відкритті виставки.

Фото0614 Фото0615 Фото0617 02-11_019