ІНФОРМАЦІЯ

моніторингу стану та розвитку сільськогосподарських рослин в Сумському регіоні станом на 13.10.2016 року

 Метеорологія

   Перша  декада жовтня закінчилися  із середньодобовою температурою  повітря 10,4 ºС. Опадів випало 51,3 мм.  Максимальна температура повітря  в денні години була  21,0 ºС (.10). Мінімальна – знижувалась в повітрі до 7,0 ºС(7.10), а на поверхні ґрунту до 3,0 ºС (7.10). Вітер переважав південно-східний 1-4 м/с. Відносна вологість повітря знижувалась до 74%. Середня температура ґрунту на глибині 5 і 40 см становила 11,9 ºС і 12,1 ºС. На початок другої  декади жовтня спостерігатиметься зниження температурного режиму, невелика хмарність з проясненнями.

Рослинництво

    Озимі зернові.   Станом на 13.10 підготовлено під сівбу озимих культур 204,7 тис. га, тобто 90% від запланованої площі. Посіяно 183 тис. га озимої пшениці або 85% від запланованого, а  озимого жита 7,2 тис. га або 93%.

На початок другої декади жовтня   запаси продуктивної вологи в метровому шарі ґрунту становлять 165-167мм і  залежать від культури, попередника, системи обробітку грунту (таблиця 1) і цілком, оцінюються як добрі. У шарі 0-20 см запаси продуктивної вологи становлять  41-42 мм.

Таблиця 1 – Запаси продуктивної вологи у ґрунті, мм

Культури Шар грунту, см
0-20 0-50 0-100
Непарові попередники 41-42 97-100 165-167

 

    Станом на 13.10.2016 р. на посівах озимих ранніх строків сівби (1 вересня) рослини знаходяться у фазі чотирьох-п’яти листків, при цьому у більшості рослин проходить процес кущення, але, у той же час посіви дещо зріджені. У рослин висіяних 10 вересня – фаза розвитку три-чотири листки. За сівби 20 вересня рослини мають два-три листки. За сівби 1 жовтня рослини знаходяться у фазі «шильця».

    У той же час, слід звернути увагу на те, що на посівах озимих зернових колосових культур відмічається поступове заселення рослин шкідниками та попелицями зокрема. Слід пам’ятати, що попелиця є основним переносчиком збудників вірусних захворювань рослин. Попелиця висмоктує з рослин сок, що призводить до скручування та деформації листків. Дорослі особини попелиці досить рухливі, у деяких є крила. Зазвичай вони селяться цілими колоніями на кінцях молодих пагонів і на нижніх сторонах листків. Від виділень цієї комахи листки стають липкими, на них із часом з’являється темно-сірий наліт. Питання наявності шкідників у посівах зернових колосових культур слід тримати на контролі.

   Овочеві рослини.   Жовтень –  період завершення збирання врожаю більшості овочевих рослин та підготовки до збирання овочевих пізньостиглих – коренеплідні, пізня білоголова капуста.

   Літній період 2016 року мав певні особливості для вегетації овочевих рослин. Часті дощі в червні – липні зумовили формування кореневої системи овочевих у верхніх шарах ґрунту, ущільнення його,  що в подальшому погіршило ріст та розвиток рослин, формування врожаю. Особливо негативний цей вплив відмічено на рослинах буряка столового, а на окремих площах і капусти пізньостиглої.

   В даний час городники масово збирають врожай коренеплідних овочевих. Зазвичай врожай коренеплодів для зберігання збирають при зниженні середньодобових температур до +4…+60 С, але до заморозків, тому що підмерзлі коренеплоди втрачають якість і погано зберігаються.

   При збиранні у вологу погоду коренеплоди при вибиранні їх із ґрунту без очищення повинні «обвітритись» протягом кількох годин, після чого від них краще відділяється земля, вони менше травмуються при обрізанні листків і мають кращий товарний вигляд.

   Збирання врожаю капусти пізньостиглої для тривалого зберігання проводять при значному зниженні середньодобових температур – зазвичай в середині – кінці жовтня. Для кращого збереження головок їх зрізують з 3-4 покривними зеленими листками і на 2-3 доби залишають для часткового підсихання в полі. Закладають капусту на зберігання в спеціальне сховище чи кагат. Головки капусти, зібрані навіть при знижених позитивних температурах і закладені на зберігання, в початковий період в масі мають температуру в межах +8…+10ºС, інтенсивно випаровують вологу, дихають і виділяють тепло. Відносну вологість повітря в сховищі підтримують на рівні 90-95%, температуру повітря +1…+2ºС. За таких умов знижується інтенсивність дихання і випаровування вологи, сповільнюється розвиток грибкових і бактеріальних хвороб.

  Постійний режим температури та вологості повітря підтримують регулюванням приточно-витяжної вентиляції, а в спеціалізованих сховищах –примусовим вентилюванням сховища. За температури понад 20 С і недостатній вентиляції сховища головки капусти сильно пошкоджуються                   хворобами, розтріскуються і проростають вже на початку вересня – в середині зими.

     В другій половині жовтня заорюють в грунт зелену масу сидератів (якщо їх вирощували). На ділянках, де вже проведено зяблеву оранку проводять культивацію поверхні поля з одночасним боронуванням для знищення сходів бур’янів і вирівнювання поверхні поля. Останню культивацію (перед замерзанням грунту) проводять без борін для створення дрідногребнистої поверхні поля, що частково сприятиме кращому затриманню снігу в зимовий період, весною такий грунт менше запливає і швидше дозріває, що , в ряді випадків, дозволяє провести посів овочевих рослин ранніх строків сівби (зелені, цибуля з насіння, морква та інші) в найбільш оптимальні строки, обмежившись лише ранньовесняним боронуванням грунту важкими боронами.