ІНФОРМАЦІЯ

моніторингу стану та розвитку сільськогосподарських рослин в Сумському регіоні станом на 28.09.2017 року

 Метеорологія

   На початок третьої декади вересня місяця опадів не було, середньодобова температура повітря за ці дні становила 17,0 0С. В денні години максимальна температура повітря була 28,00С (22.09). Спостерігалося значне зниження мінімальної температури в повітря до 6,0 0С (26.09), а на поверхні ґрунту до мінус 10С(26.09). Вітер переважав східний 6-8 м/с. Відносна вологість знижувалась до 48%. Середня температура ґрунту на глибині 5 і 40 см  становила 17,60С і 16,4 0С. До кінця декади прогнозується помірне зниження температурного режиму, буде ясно опади не передбачаються.

Землеробство

    Станом на 28 вересня, запаси ґрунтової вологи є критично низькими. Зокрема, в горизонті ґрунту 0-10 см вони складають 2-4 мм, орному 10-20см 5-7 мм, горизонті 0-50см – 18-20 мм і метровому – 35-37 мм. Вказані вологозапаси зумовлюють низьку якість обробітку ґрунту як поверхневим способом так і з обертом скиби, тобто плужним.

Рослинництво

   Озима пшениця. Надзвичайно низькі запаси ґрунтової вологи вкрай негативно впливають на розвиток рослин. На посівах ранніх строків сівби сходи отримані зріджені, ріст рослин слабкий. На частинах полів після ранніх попередників та на всіх площах після пізніх є загибель рослин внаслідок відсутності вологи в посівному та орному горизонтах. На посівах, посіяних після 15-20 вересня сходів майже не отримано.

   За відсутності опадів в ближні дні є суттєва загроза загибелі рослин. В умовах гострого дефіциту вологи в ґрунті, а подекуди  відсутності її значення попередника озимої пшениці знівельовано.

   Гречка. Технологічні вимоги до очищення насіння гречки.

   З поля на тік насіння надходить з тією чи з іншою кількістю домішок. Їх необхідно видалити з насіннєвого матеріалу, щоб не заважали подальшій обробці. Слід пам’ятати, що кожен пропуск через зерноочисну машину збільшує механічне пошкодження насіння. В середньому 10-15 % насіння травмується очисними машинами.

   Попередньо очищають від насіннєвого вороху на зерноочисних машинах ОВП – 20. Більш якісну очистку забезпечать зерноочисні машини СМ-4, ОС -4,5, Петкус – «Гігант». Для очистки насіння гречки від важковідокремлених бур’янів (дика редька, плоди берізки) застосовують пневматичні сортувальні столи ПСС – 2,5. Правильний підбір решет і регулювання зерноочисних машин дає можливість отримати насіння гречки з високими показниками по чистоті і доведення їх до посівних кондицій.

   Рекомендується зберігати насіння гречки, вологість якого не перевищує 14%.

  На даний період в Інституті сільського господарства Північного Сходу проводиться очистка та сортування насіння гречки таких сортів: Ярославна, Ювілейна 100, Слобожанка, з послідуючим доведенням до посівних кондицій.

   Соя. Кінець вересня-початок жовтня – період завершення збирання врожаю сої. Сою збирають прямим комбайнуванням  у фазі повної стиглості  при вологості зерна 14 -16 %. Висота зрізу рослин залежить від висоти розміщення нижніх бобів.  Для більшості сортів вона не повинна перевищувати 6-8 см, в зв’язку з тим, що 6-7 % бобів розміщується на висоті до 5 см, тому різальний апарат встановлюють на найнижчий зріз. Частоту обертання барабана знижують до 500-600 обертів на хвилину, а при вологості насіння нижче 12% до 300-400 обертів на хвилину. Оптимальна швидкість збирального агрегату при цьому 6-7 км / годину.

   Первинне очищення насіння сої проводять на машинах ОВП-20А або ОВС-25. Швидкість повітря в сепарувальних машинах має становити 12-13 м/сек. Після очищення  соя підлягає підсушуванню (при вологості більше  14%, що дуже ймовірно при збиранні врожаю в кінці вересня – на початку жовтня, коли визрівання насіння і втрата ним вологи значно сповільнюється). Перші 5 годин зерно сушать при температурі 30-350 С, поступово збільшуючи до 400 С.

   Очищене і висушене товарне зерно можна зберігати насипом при  товщині не більше 1,5 м або в мішках, у штабелі, висота яких не перевищує 2,5м або у біг-бегах  в два яруси.

   Овочеві рослини. Друга половина вересня – період завершення збирання врожаю більшості овочевих рослин (пасльонові баштанні) та підготовки до збирання і початку збирання овочевих пізньостиглих – коренеплідні, пізня білоголова капуста.

    Літній період 2017 року мав певні особливості для вегетації овочевих рослин. Нестача вологи в червні- серпні зумовили формування кореневої системи овочевих у нижніх шарах грунту, що в подальшому погіршило ріст та розвиток рослин, формування врожаю. Особливо негативний цей вплив відмічено на рослинах буряка столового, а на окремих площах і капусти пізньостиглої.

   В даний час окремі городники вже розпочали збирання врожаю коренеплідних овочевих. Зазвичай врожай коренеплодів для зберігання збирають при зниженні середньодобових температур до +4…+60 С, але до заморозків, тому що підмерзлі коренеплоди втрачають якість і погано зберігаються.

   При збиранні у вологу погоду коренеплоди при вибиранні їх із грунту без очищення повинні «обвітритись» протягом кількох годин, після чого від них краще відділяється земля, вони менше травмуються при обрізанні листків і мають кращий товарний вигляд.

   Збирання врожаю капусти пізньостиглої для тривалого зберігання проводять при значному зниженні середньодобових температур – зазвичай в середині – кінці жовтня. Для кращого збереження головок їх зрізують з 3-4 покривними зеленими листками і на 2-3 доби залишають для часткового підсихання в полі. Закладають капусту на зберігання в спеціальне сховище чи кагат.

Заступник директора

ІСГ Північного Сходу НААН  з наукової роботи                                                      М.Г. Собко