Участь в урочистостях з нагоди Дня науки

   У Сумській області працює 6 закладів вищої освіти, 13 науково-дослідницьких установ, які у рамках міжнародних грантів реалізовують наукові та освітні проєкти, є активними учасниками інших міжнародних програм.

   Голова облдержадміністрації Роман Грищенко підкреслив, що Сумська область багата на таланти і має потужний інтелектуальний і людський потенціал, що сприяє утвердженню України як світового науково-технічного лідера.

   До участі в заході долучилися ректори закладів вищої освіти, молоді вчені, науковці, співробітники науково-дослідницьких установ, керівники проєктів – переможців обласного конкурсу «STOP COVID – 19».

   У рамках зустрічі було презентовано кращі практики роботи науково-дослідницьких установ, закладів вищої освіти області з реалізації наукових та освітніх проєктів, міжнародних програм.

   Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко вручив Почесну грамоту заступнику директора з наукової роботи Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН, кандидату сільськогосподарських наук  Миколі Собко.

   Під час урочистостей з нагоди Дня науки, голові облдержадміністрації Роману Грищенку і спільноті освітян Сумщини було представлено склад ради молодих вчених – дорадчого органу при Сумській облдержадміністрації, що має стати потужним чинником розвитку наукових шкіл області.

   До складу ради обрано вченого секретаря Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН, доктора сільськогосподарських наук Юрія Скляренка.

IMG_0262IMG_0325IMG_0428