Cемінар на тему: «Особливості проведення сівби озимих культур під урожай 2019 року. Формування врожаю пізніх культур у поточному році».

4 вересня 2018 року на базі Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України відбувся семінар  на тему: «Особливості проведення сівби озимих культур під урожай 2019 року. Формування врожаю пізніх культур у поточному році».

У цьому заході прийняли участь заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Турчин П.І., директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН Кабанець В.М., керівники та спеціалісти структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств районів; спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, співробітники ДУ «Держгрунтохорона», науковці Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН, Сумського НАУ і провідних селекційних установ України та представники комерційних структур з постачання мінеральних добрив, засобів захисту рослин та насіння.

Директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України Віктор Кабанець привітав всіх учасників і звернув увагу присутніх, що сьогоднішній захід дає можливість аграріям Сумської області зорієнтуватись на впровадженні найсучасніших технологій в аграрному секторі та підвищенні рентабельності усіх його галузей.

Про особливості підготовки грунту до  сівби озимих зернових культур у поточному році інформував заступник директора з наукової роботи Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України Микола Собко.

Директор Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександр Пономарьов повідомив про агрокліматичний прогноз в області на період проведення осінньо-польових робіт.

Під  час проведення семінару  відбувся контрольний обмолот демонстраційних  ділянок сортів сої з визначенням показників вологості зерна та урожайності.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з сортами та гібридами пізніх сільськогосподарських культур, а саме кукурудзи на зерно, соняшнику і сої та особливостями формування урожаю зазначеними культурами в умовах поточного року.

DSC07577

DSC07580

DSC07592

DSC07663

DSC07685

DSC07709

DSC07740

DSC07840